x

Napište nám

 Nevyplnili jste povinné pole.

Teca-Print

Teca – Print byla založena v roce 1972 v Thayngenu ve Švýcarsku a patří k světovým lídrům výroby strojů pro tamponový tisk. Vysoká kvalita švýcarské produkce kompletně vyvíjené přímo v Teca-Printu. Pomocí dynamického vývoje a neustálé technické inovace Teca-Print úspěšně integrovala tamponový tisk do nových segmentů trhu.

Produktové portfolio Teca-Print obsahuje tiskové stroje a automatizované linky, rozsáhlé příslušenství pro tamponový tisk, stejně tak klišé pro vytvoření tiskové předlohy, tampony, tiskové barvy a ostatní spotřební materiál používaný při tamponovém tisku. Pro všechny své produkty Teca-Print poskytuje zaškolení a servis po celém světě za pomocí centrály v Thayngenu, poboček ve Francii, Německu, Maďarsku a USA a pomocí 29 dlouhodobě spolupracujících distribučních partnerů.

Od roku 2002 je Teca-Print nezavislou součástí skupiny French Groupe Dubuit SA, která nabízí také stroje pro sítotisk, horkou ražbu a digitální tisk.

Další naši partneři

Marabu

Firma Marabu patří k nejdůležitějším firmám v oblasti produkce sítotiskových a tamponových barev, ale i digitálních inkoustů. Naše firma se může pochlubit úspěšnou spoluprací s touto firmou, která trvá již více jak 20 let.Za tu dobu jsme načerpali již spoustu odborných poznatků, které předáváme dál svým zákazníkům.

Kiwo

Společnost Kissel Wolf je jeden z předních výrobců šablonové chemie, čisticích prostředků, tiskových lepidel a dalších produktů pro sítotisk. Její výrobky se vyznačují především vynikajícími vlastnostmi a velmi širokou škálou použití. KIWO nabízí komplexní systémové řešení pro své zákazníky a my jsme hrdi na to, že můžeme tyto produkty i technologickou podporu nabízet na českém i slovenském trhu.

sefar

Švýcarská firma Sefar AG, se kterou spolupracujeme již řadu let, dodává prvotřídní sítotiskové tkaniny pro výrobu sítotiskových šablon. Kvalitu těchto tkanin dokazuje spokojenost našich zákazníků, kteří se k nám stále rádi vrací.

Durager

Flatbed tiskárny získávají stále větší podíl na trhu a jsou hojně využívány v grafickém průmyslu. Tiskárny INKSTREAM K3+ nabízejí svým zákazníkům vynikající výsledky při tisku díky své multifunkčnosti a jednoduchosti. Maloformátová flatbed tiskárna INKSTREAM K3+ tiskne se solventními nebo UV inkousty, které se vyznačují vynikajícími vlastnostmi a širokým barevným gamutem. Věříme, že tiskárny INKSTREAM K3+ vám přinesou nové možnosti kvalitního potisku pro vaše zákazníky za velmi příznivou cenu.

Teca

Od známé italské rodiny Manoukian, která má s výrobou textilních barev zkušenosti již více jak 60 let, nabízíme kvalitní sítotiskové barvy na textil. Tyto se vyznačující výbornou zpracovatelností a perfektním krytím. V sortimentu máme široké spektrum plastizolů, vodou ředitelných barev, speciálních efektů (3D, semiš, fluorescentní, svítící ve tmě nebo například barvy, které se objeví pouze na slunečním svitu) a také foto-emulze.

Durager

Nanovis je moderní švýcarská společnost působící v oblasti čisticí techniky. Vzhledem ke stále přísnějším environmentálním a bezpečnostním požadavkům rostou neustále i nároky na průmyslové čisticí systémy. Ze sortimentu firmy nabízíme důkladné čisticí metody pro vaše tiskové procesy, které jsou nejen efektivnější a ziskovější, ale také více zohledňují lidské zdraví a životní prostředí

Teca

Společnost CST Colour Scanner Technology GmbH nabízí možnost jednoduššího využití výhod a možností sítotisku ve vyšší kvalitě, díky použití sítotiskové šablony vyrobené přímým osvitem dat z počítače rovnou na ovrstvenou sítovinu. Tím získáte daleko kvalitnější a opakovatelnou tiskovou předlohu, která umožní standardizovat tiskový proces. To přinese vyšší kvalitu, produktivitu a minimální vliv lidského faktoru na tisk. Vyzkoušejte nejrozšířenější DtS technologii na světě, DLE (Digital Light Engraver) od této známé německé firmy.

Durager

NIR zářiče od značky Lambda Technology nabízejí unikátní technologii pro rychlé vytvrzení, vysušení nebo ohřev materiálu během sekund. Pomocí NIR zářičů dokážete ve vašem procesu nebo zařízení vytvořit okamžitě a bez předehřevu obrovské dávky tepelné energie, kterou můžete perfektně ovládat v čase i prostoru. Lokání aplikace na malé předměty anebo rychlé ohřevy velkých ploch. Krátké pulsy vysoké energie již od 0,3 umožní dodat velkou energii bez poškození materiálu. Příklady použití: vytvrzení dvousložkové barvy během sekund, zbavení materiálu vody a vlhkosti či zápachu a zbytků rozpouštědel, lokální ohřev nebo naopak homogenní ohřev velkých ploch. NIR zářičem zrychlíte váš proces sušení, vytvrzení nebo ohřevu.

Teca

Společnost SPS TechnoScreen je jedním z našich významných partnerů. Dodává zejména sítotiskové cylindrické stroje, jejichž technologie je založena na více než padesátileté tradici a zkušenosti. Svědčí o tom i fakt, že první STOP cylindr na světě uvedla na trh právě společnost SPS a to už v roce 1957.

Durager

Náš sítotiskový program doplňují produkty od německého výrobce Arcotec, který jako jediný výrobce na světě vyrábí více než 35 let přístroje – plazma – corona – ožeh na úpravu povrchového napětí povrchů. Povrchové napětí je možné otestovat kvalitními testovacími tekutinami a tužkami od dceřiné společnosti ARCOTEST.

sefar

Společnost Fimor byla založena v roce 1977 jako obchodní firma s technickými elastomerními produkty. V roce 1982 byla vyrobena první sítotisková těrka, která nastavila novou celosvětovou normu. Výroba těrek, která probíhá přímo ve Francii, se provádí odstředěním pro zajištění rovnoměrné tloušťky a povrchu bez bublinek. V naší nabídce naleznete téměř celý výrobní program pro sítotisk.